Kultowy dla kilku pokoleń czytających przygody „Tytusa, Romka i A'tomka”, począwszy od 1957 roku, rysownik Henryk Jerzy Chmielewski zawitał w nasze skromne progi. Okazją do wizyty było otwarcie wystawy oryginalnych plansz Papcia Chmiela z albumu "Tytus, Romek i A'Tomek w Bitwie Warszawskiej 1920 r.", podczas której nastąpiło wręczenie nagród dla laureatów Powiatowego Konkursu Plastycznego "Narysuj Tytusa".

Gościem honorowym wernisażu był Henryk Jerzy Chmielewski, znany fanom jako Papcio Chmiel.

Większość przybyłych na wystawę fanów czekała na zdjęcia z Papciem Chmielem i jego autografy. Dlatego na sali odbyło się sporo sesji fotograficznych. A na koniec ustawił się zakręcony ogonek po autografy przez całą długość sali i jeszcze dalej.

Podsumowując można śmiało powiedzieć, że zorganizowanie wystawy twórczości tak wybitnego i czytanego przez kilka pokoleń rysownika, którego komiksy wciąż ucząc bawią – bawiąc uczą, upoważnia Ząbki do tego by ubiegać się o miano komiksowej stolicy powiatu.