Nie lubisz czytać?
Męczy cię śledzenie zbyt małej czcionki?
Nie masz czasu na czytanie?
Pozwól by ktoś, zrobił to za ciebie!!!

Wychodząc naprzeciw nowym potrzebom biblioteka posiada także, na razie małe, ale ciągle powiększane, zbiory książek do słuchania. Audiobooki zawitały na dobre do bibliotek i powoli stają się nieodłączna częścią ich oferty. Wśród naszych książek na CD każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Dla miłośników dobrej lektury polecamy znane powieści, kryminały i thrillery. Nasze książki na CD można poznać dzięki najlepszym polskim głosom, nierzadko, bowiem są one czytane przez znakomitych aktorów i lektorów. Nie zapomnieliśmy także o uczniach- dla nich zakupiliśmy lektury szkolne, a dla najmłodszych czytelników ulubione bajki.

Zapraszamy gorąco wszystkich czytelników i nie-czytelników do korzystania z naszych zbiorów multimedialnych, zwłaszcza audiobooków. Możecie ich słuchać w samochodzie, autobusie, podczas wykonywania prac domowych………….

Obcowanie z literatura jeszcze nigdy nie było tak wygodne.
Audiobooki w bibliotece będą dostępne już w listopadzie.

Serdecznie zapraszamy!