Już od dłuższego czasu, co drugi piątek każdego miesiąca, nasza biblioteka organizuje warsztaty plastyczne dla naszych najmłodszych czytelników.

Dzieci z Klubu Malucha przez ten czas poznawały różne techniki: rysowanie kredką, pastelami, malowanie akwarelami, wyklejanie z różnych materiałów (papier, bibuła, plastelina, gazeta, tkanina) czy składanie origami i jeszcze wiele innych.
Oczywiście nie zabrakło również okolicznościowych laurek.

Tematyka prac jest często inspirowana daną pora roku czy świętami, uroczystościami przypadającymi w ciągu tego czasu.

W związku z panującą za oknem zimą, dzieci na ostatnich zajęciach tworzyły piękne pejzaże zimowe.

Atmosfera w trakcie wykonywania prac była wesoła i bardzo pracowita.