Wakacje 2016 roku już się skończyły i nasze tegoroczne zajęcia plastyczne mamy już za sobą. Radosny nastrój i dobrą zabawę połączoną z edukacją na pewno zachowamy w pamięci do następnego spotkania.

W drugim tygodniu lipca (od 11.07-15.07)  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ząbkach odbyły się  zajęcia plastyczne dla najmłodszych czytelników, którzy wakacje spędzali  w mieście. Zajęcia odbywały się codziennie w godzinach 10:00-11:30. W ciągu tego  tygodnia dzieci miały okazje zapoznać się z  różnymi technikami plastycznymi.

Nasze spotkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem jest 100% frekwencja. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie spędzić wakacje z rodzicami zarówno w mieście,  nad morzem jak i w górach. Z radością opowiedziały nam także do jakich zakątków świata wybrałyby się swoim statkiem marzeń.

Największą frajdę sprawiły dzieciom zajęcia poświęcone stworzeniu podwodnego świata z perspektywy okna okrętu. Swoich zwolenników znalazły również prace plastyczne z koralików PYSSLA.

Przeprowadzone spotkania potwierdziły, że wakacje nie muszą być nudne, a odrobina wyobraźni i zaangażowania sprzyja tworzeniu interesujących rzeczy w gronie rówieśników.

Miejska Biblioteka Publiczna w Ząbkach dziękuje wszystkim dzieciom za udział w wakacyjnych zajęciach oraz za miło spędzony czas. Jednocześnie zapraszamy do korzystania z naszych usług i życzymy dobrych wyników w nauce w nowym roku szkolnym 2016/2017.